Hostely v Burgas City

V naší nabídce ubytování v Burgas City najdete i běžné hostely v Burgas City, u kterých můžete očekávat relativně levné ceny oproti ostatním typům ubytování v Burgas City. Hostel nebo turistická ubytovna, většinou slouží pro krátkodobé a co nejlevnější pobyty v Burgas City. U většiny hostelů v Burgas City můžete očekávat, že pokoje mají společné příslušenství a vybavení pro celé patro nebo budovu.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Old House Star

Foto: Old House
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
76 %

Old House se nachází se 400 metrů od pláže a parku Sea Garden. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s posezením. Všechny pokoje jsou vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou. Některé pokoje jsou klimatizované.

Pokoje

Samostatná postel ve 4lůžkovém společném pokoji se sdílenou koupelnou
osoba10 - 12 BGN za noc
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a společnou koupelnou
osoby20 - 20 BGN za noc
Apartmá s 1 ložnicí
osoby21 - 23 BGN za noc
Třílůžkový pokoj se společnou koupelnou
osoby23 - 35 BGN za noc
Čtyřlůžkový pokoj se společnou koupelnou
osoby31 - 40 BGN za noc

2. A16 Hostel 

Foto: A16 Hostel
Pokojů: 37
Hodnocení hostů
95 %

A16 Hostel features rooms with free WiFi in the Burgas Center of Burgas City. Offering a shared lounge, the property is located within 300 metres of Yug (South) Bus Station.


3. Arena rooms 

Foto: Arena rooms
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
0 %

Set within 8 km of Ferry terminal, Arena rooms in Burgas City features a number of amenities including a shared lounge. The property is located 8 km from Yug (South) Bus Station and 8 km from Burgas Opera House.


4. Hotel Varly Bryag 

Foto: Hotel Varly Bryag
Pokojů: 9
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Burgas City, Burgas Province region, Hotel Varly Bryag is located 10 km from Ferry terminal. Located around 10 km from Yug (South) Bus Station, the hostel is also 10 km away from Burgas Opera House.


5. Hostel Compass Burgas Star

Foto: Hostel Compass Burgas
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
72 %

Hostel Compass Burgas is located in Burgas City, 200 metres from Burgas Opera House. Bus and railway stations are within a walking distance. The property is a 5-minute walk from the main beach. You will find a coffee machine and a kettle in the room.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: